MONDAY

STUDIO 1

STUDIO 2

STUDIO 3

Katrina

Tatiana

4:15-5:15pm Junior Adv Ballet (L4) 4:15-5:15pm Sub Int Jazz (L5)
5:15-6:15pm Sub Int Ballet (L5) 5:15-6:15pm Jun Adv Jazz (L4)  
6:15-7:30pm Sub Sen Ballet (L7) 6:30-7:30pm Inter Jazz (L6)
7:30-9:00pm  Senior/Adv Ballet 7:30-8:30pm Inter/Sub Sen Troupe
8:30-9:30pm Level 8 Jazz

TUESDAY

STUDIO 1

STUDIO 2

STUDIO 3

Tatiana & Heather

Tahlia

9.15-9.45am Tiny Toes T
10:00-10:45am Preschool T
4:15-5:45pm Inter/Sub Sen Ballet Tech 4:15 – 5:00pm Sub Jun Ballet (L2)
5:00-5:45pm Sub Jun Jazz (L2)
5.45-7:15pm Adv Ballet 5:45-6.30pm Inter/Sub Sen Contemporary
6:30-7:15pm Inter/Sub Senior Tap
7:15-8:15pm Adv Jazz 7:15-8:15pm Senior Jazz
8:15-9:15pm  Level 9 8:15-9:00pm Adv/Sen Tap

WEDNESDAY

STUDIO 1

STUDIO 2

STUDIO 3

Natalie

Heather

Ash

4:15-5:15pm Jun Ballet Technique (L3)  4:15-5:15pm Sub Inter/JunAdvTap
5:15-6:15pm Sub Int/Jun Adv Ballet Technique 5:15-6:15pm Senior Troupe  5:15-6:00pm Junior Tap (L3)
6:15-7:45pm Senior Ballet Technique 6:30-7:45pm Adv Contemporary
7:45-9:15pm Adv Ballet Technique 7:45-8:45pm Sen/Sub sen Contemp

THURSDAY

STUDIO 1

STUDIO 2

STUDIO 3

Katrina

Courtney

4:15-5:15pm Junior Ballet (L3) 4:15-5:15pm Prep Dance
5:15-6:00pm Junior Jazz (L3)
5:30-6:45pm Inter Ballet (L6) 6:00-7:00pm Sub Senior Jazz
7:00-7:45pm Inter/Sub Senior Acro
7:45-8:30pm Inter/Sub Senior Hip Hop

FRIDAY

STUDIO 1

STUDIO 2

STUDIO 3

Alicia

9:15-9:45am Tiny Toes F
10:00-10:45am Preschool F

SATURDAY

STUDIO 1

STUDIO 2

STUDIO 3

Tatiana

Rachel

9:00-9:45am Pre Junior Tap (L1) 9:15-10:00am  Preschool Dance S
9:45-10:30am Pre Junior Ballet (L1) 10:00-11:30am Prep Dance
10:30-11:15am Pre Junior Jazz (L1) 11:30-12:15am Sub Jun Ballet Tech (L2)
11:15-12:00pm SubInt/JunAdv/Jun Acro 12:15-1.00pm Sub Jun Tap (L2)
12:00-12:45pm Sub Inter/Jun Adv/Jun Contempe
12.45-1.30pm  Sub Inter/Jun Adv/Jun Troupe


MONDAY

STUDIO 1

Katrina

4:15-5:15pm Jun Adv ballet (L4)
5:15-6:15pm Sub Inter ballet (L5)
6:15-7:30pm Sub Sen Ballet (L7)
7.30-9.00pm Senior/Adv Ballet

STUDIO 2

Tatiana

4:15-5:15pm Sub Int Jazz (L5)
5:15-6:15pm Jun Adv Jazz (L4)
6:30-7:30pm Inter Jazz (L6)
7:30-8:30pm Inter/Sub Sen Troupe
8:30-9:30pm Level 8 jazz

TUESDAY

STUDIO 1

Tatiana & Heather

9.15-9.45am Tiny Toes T
10:00-10:45am Preschool T
4:15-5:45pm Inter/Sub Sen Ballet Tech
5.45-7:15pm Adv Ballet
7:15-8:15pm Adv Jazz
8:15-9:15pm  Level 9

STUDIO 2

Tahlia

4:15–5:00pm Sub Jun Ballet (L2)
5:00-5:45pm Sub Jun Jazz (L2)
5:45-6.30pm Inter/Sub Sen Contemporary
6:30-7:15pm Inter/Sub Senior Tap
7:15-8:15pm Senior Jazz
8:15-9:00pm Adv/Sen Tap

WEDNESDAY

STUDIO 1

Natalie

5:15-6:15pm Sub Int/Jun Adv Ballet Technique
6:15-7:45pm Senior Ballet Technique
7:45-9:15pm Adv Ballet Technique

STUDIO 2

Heather

4:15-5:15pm Jun Ballet Technique (L3)
5:15-6:15pm Senior Troupe
6:30-7:45pm Adv Contemporary
7:45-8:45pm Sen/Sub sen Contemp

STUDIO 3

Ash

 4:15-5:15pm Sub Inter/JunAdvTap
 5:15-6:00pm Junior Tap (L3)

THURSDAY

STUDIO 1

Katrina

4:15-5:15pm Junior Ballet (L3)
5:30-6:45pm Inter Ballet (L6)

STUDIO 2

Courtney

4:15-5:15pm Prep Dance
5:15-6:00pm Junior Jazz (L3)
6:00-7:00pm Sub Senior Jazz
7:00-7:45pm Inter/Sub Senior Acro
7:45-8:30pm Inter/Sub Senior Hip Hop

FRIDAY

STUDIO 1

Alicia

9:15-9:45am Tiny Toes F
10:00-10:45am Preschool F

SATURDAY

STUDIO 1

Tatiana

9:00-9:45am Pre Junior Tap (L1)
9:45-10:30am Pre Junior Ballet (L1)
10:30-11:15am Pre Junior Jazz (L1)
11:15-12:00pm SubInt/JunAdv/Jun Acro
12:00-12:45pm Sub Inter/Jun Adv/Jun Contempe
12.45-1.30pm  Sub Inter/Jun Adv/Jun Troupe

STUDIO 2

Rachel

9:15-10:00am Preschool Dance S
10:00-11:30am Prep Dance
11:30-12:15am Sub Jun Ballet Tech (L2)
12:15-1.00pm Sub Jun Tap (L2)